موتور گیربکس سایکوپلاس

از ویژگی موتور سایکوپلاس میتوان گفت با دور موتور 3VF و نسبت دنده گیربکس 2/71 دو نخ، دارای اینکودر فابریک اشاره کرد و همینطور این موتور با حرکت نرم و بی صدای خود که یک مزیت در آپارتمان ها و خانه ها حساب میشود با قابلیت نصب در حالت close توانسته جایگاه خوبی در بین رقیبان خود پیدا کند.

چرا موتور سایکوپلاس را انتخاب کنید؟

موتور سایکو پلاس با سه سال گارانتی طلایی و ده سال خدمات پس از فروش خیال شمارا از خرید راحت کرده و با قیمت مناسبی که در بازار ارائه داده است خود را به اولویت های یک خرید رضایتمند تبدیل کرده است.

گارانتی

موتور سایکوپلاس دارای 3 سال گارانتی طلایی میباشد.

قیمت مناسب

اقتـصـادی تریـن موتـور موجـود در بـازار

کیفیت کار

حرکت نرم و بی صدا همراه با اینکودر فابریک

خدمات پشتیبانی

دارای 10 سـال خـدمـات پـس از فـروش

در آسانسور موتور به عنوان اصلی ترین قطعه شناخته می شود. این وسیله قلب تپنده هر آسانسور است. و نیروی محرکه لازم برای حرکت کابین را تامین می کند. در حال حاضر در بیشتر پروژه های نصب و راه اندازی آسانسور از موتورهای گیربکس استفاده می نمایند. موتور آسانسور سایکو یکی از موتورهای گیربکس ساخته شده در داخل کشور است.که از کیفیتی بالا و قیمتی مناسب برخوردار است. این موتور آسانسور پیشنهادی مناسب برای پروژه های انبوه سازی است. و قابلیت نصب در آسانسور 6 توقف و با ظرفیت 6 نفره را داراست.

موتورهای گیربکس با توجه به قیمت مناسبی که دارند.در بسیاری از پروژه های نصب و راه اندازی آسانسور مورد استفاده قرار می گیرند.موتور آسانسور سایکو به صورت 6.1 کیلووات و با سرعت یک متر بر ثانیه طراحی شده است.این محصول با استاتیک لود 2600 کیلوگرم و با فلکه 4 شیار و مطابق با سیم بکسل نمره 10 طراحی شده است.

از نکاتی که در مورد این موتور گیربکس حائز اهمیت است : قیمت مناسب و مطابقت آن با شرایط جغرافیایی کشور است.این موتور گیربکس با گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر به سراسر کشور ارسال می گردد.

X